News

News - INFORMACJA
INFORMACJA

Dom Pomocy Społecznej w Moszczanach uprzejmie informuje, iż dysponujemy wolnymi miejscami w tut. Placówce. Dom Jest przeznaczony dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie, dla kobiet i mężczyzn.  Zapraszamy do kontaktu.

News -
"DZIEŃ KOBIET"

W Naszym Domu mieliśmy przyjemność gościć grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Strazy Granicznej w Łazach z Panią Dyrektor na czele. Z okazji dnia 8 marca grupa teatralna przygotowała dla naszych mieszkańców przedstawienie, za co serdecznie Dziękujemy :)

News - INFORMACJA O DNIU WOLNYM OD PRACY
INFORMACJA O DNIU WOLNYM OD PRACY

INFORMUJĘ, IŻ DZIEŃ 05.01.2024 R. (PIĄTEK) JEST DNIEM WOLNYM OD PRACY DLA WYSZYSTKICH PRACOWNIKÓW WYKOMUJĄCYCH CZYNNOŚCI SŁUŻBOWE  W ADMINISTARACJI W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W MOSZCZANACH W ZAMIAN ZA ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI PRZYPADAJĄCE W DNIU 06 STYCZNIA 2024 R. (SOBOTA).

News - INFORMACJA O DNIU WOLNYM OD PRACY
INFORMACJA O DNIU WOLNYM OD PRACY

INFORMUJĘ, IŻ DZIEŃ 10 LISTOPADA  2023 R. (PIĄTEK) JEST DNIEM WOLNYM OD PRACY DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW WYKONUJĄCYM CZYNNOŚCI SŁUŻBOWE W ADMINISTRACJI DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W MOSZCZANACH W ZAMIAN ZA ŚWIĘTO PRZYPADAJĄCE W DNIU 11 LISTOPADA 2023 R. (SOBOTA) .

 

Kontakt

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MOSZCZANACH
37-543 Laszki,
Moszczany 1,

tel. 16 628 33 72,
16 628 33 71

email:
dps@moszczany.pl 

ADRES SKRZYNKI EPUAP:
/DPS_Moszczany/SkrytkaESP

BIP
A+
A-
X
Powered: Strony internetowe TupTupTup.pl